BRUMBERG LED bodové svetlá 38° okrúhle chróm 3000K

Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v... viac informácií »
BRUMBERG LED bodové svetlá 38°
Značka: BRUMBERG
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v...

Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v hoteloch a reštauráciách, ako aj v súkromných domoch. Montuje sa bez použitia náradia pomocou dvoch upevňovacích pružín. Kruhové svietidlo vyrobené z hliníka má dookola otočnú hlavicu, ktorá je vybavená teplými bielymi LED diódami. – Vrátane nestmievateľného konvertora LED – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm V zľave produkt BRUMBERG LED bodové svetlá 38° okrúhle možno zakúpiť okrem iného na našich stránkach v rubrike podhľadové svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať ešte podobné kúsky z tejto populárnej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca BRUMBERG predáva skvelý sortiment. Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie preverené kúsky značky BRUMBERG. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený kus BRUMBERG LED bodové svetlá 38° okrúhle chróm 3000K od obľúbenej značky so zárukou kvality BRUMBERG ľahko môžete zohnať aktuálne na našej webovej stránke za úžasnú cenu. Iba teraz za 69,90 EUR.