BRUMBERG LED bodové svetlá 38° okrúhle biela 3000K

Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v... viac informácií »
BRUMBERG LED bodové svetlá
Značka: BRUMBERG
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v...

Otočné LED vstavané reflektory okrúhleho tvaru Toto LED bodové svietidlo je moderné a flexibilné stropné svietidlo na zabudovanie do podhľadu v hoteloch a reštauráciách, ako aj v súkromných domoch. Montuje sa bez použitia náradia pomocou dvoch upevňovacích pružín. Kruhové svietidlo vyrobené z hliníka má dookola otočnú hlavicu, ktorá je vybavená teplými bielymi LED diódami. – Vrátane nestmievateľného konvertora LED – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm
Lacný výrobok možno nakúpiť bez problémov tu u nás v obľúbenej sekcii podhľadové svietidlá. Teraz si môžete kúpiť výnimočné výrobky v spomínanej rubrike za outletovú cenu. Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty značky BRUMBERG. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt BRUMBERG LED bodové svetlá 38° okrúhle biela 3000K od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou BRUMBERG je k dispozícii práve za mimoriadne nízku cenu! Na našej stránke za 64,90 EUR.