BRUMBERG Kegon LED downlight, 9,8 x 10,8 cm

Na priame osvetlenie - stropné svietidlo Kegon LED na povrchovú montáž Okrúhly stropný reflektor LED Kegon je moderný zdroj svetla na použitie v... viac informácií »
BRUMBERG Kegon LED downlight
Značka: BRUMBERG
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Na priame osvetlenie - stropné svietidlo Kegon LED na povrchovú montáž Okrúhly stropný reflektor LED Kegon je moderný zdroj svetla na použitie v...

Na priame osvetlenie – stropné svietidlo Kegon LED na povrchovú montáž Okrúhly stropný reflektor LED Kegon je moderný zdroj svetla na použitie v interiéri. Valcovité puzdro z bieleho hliníka je vybavené reflektorom orientovaným smerom nadol, ktorý poskytuje priame osvetlenie. Okrem toho okraj z matného akrylového plastu poskytuje rozptýlenú, do strán vyžarujúcu svetelnú zložku. – Ovládacie zariadenie je súčasťou balenia
Tento kvalitný tovar BRUMBERG Kegon LED downlight, 9,8 x ide nakúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii stropné svietidlá! Získajte unikátne produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze! Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie produkty od značky BRUMBERG. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Značka BRUMBERG vám môže ponúknuť skvelé produkty.

Tento zľavnený produkt BRUMBERG Kegon LED downlight, 9,8 x 10,8 cm od renomovaného dodávateľa BRUMBERG jednoducho môžete nájsť v našej internetovej ponuke za primerané peniaze! Ponuka už od 109,90 EUR.