BRUMBERG bodové svetlá IP65 okrúhle krémová

Otočné, okrúhle zapustené LED svietidlo IP65 Zapustené svietidlo LED vyrobené z hliníka a okrúhleho tvaru je určené na pružinovú montáž do... viac informácií »
BRUMBERG bodové svetlá IP65 okrúhle
Značka: BRUMBERG
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Otočné, okrúhle zapustené LED svietidlo IP65 Zapustené svietidlo LED vyrobené z hliníka a okrúhleho tvaru je určené na pružinovú montáž do...

Otočné, okrúhle zapustené LED svietidlo IP65 Zapustené svietidlo LED vyrobené z hliníka a okrúhleho tvaru je určené na pružinovú montáž do stropov bez použitia náradia – v interiéri aj exteriéri. Hlavu svietidla vybavenú reflektorom možno otáčať dookola v rozsahu 30°. Vďaka tomu je toto zapustené svietidlo univerzálnym svietidlom pre moderné verejné a súkromné aplikácie. – Vrátane nestmievateľného konvertora LED – Uhol lúča: 38° – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 2,4 cm Tento lacný produkt možno zohnať priamo na webe zaradený v rubrike podhľadové svietidlá! Teraz nájdete obľúbené kusy z našej sekcie v akcii! Populárny výrobca BRUMBERG poskytuje pre svojich zákazníkov skvelé výrobky Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac osvedčeného tovaru od značky BRUMBERG. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný tovar BRUMBERG bodové svetlá IP65 okrúhle krémová od obľúbenej značky so zárukou kvality BRUMBERG ľahko získate tu teraz práve za super peniaze! Práve možno objednať len za 109,90 EUR.