BRUMBERG bodové svetlá dim 38° okrúhle chróm 3000K

LED vstavané bodové svietidlo s okrúhlym krytom a hlavou svietidla - otočné, externe stmievateľné V moderných interiéroch - či už v súkromnej... viac informácií »
BRUMBERG bodové svetlá dim 38° okrúhle
Značka: BRUMBERG
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED vstavané bodové svietidlo s okrúhlym krytom a hlavou svietidla - otočné, externe stmievateľné V moderných interiéroch - či už v súkromnej...

LED vstavané bodové svietidlo s okrúhlym krytom a hlavou svietidla – otočné, externe stmievateľné V moderných interiéroch – či už v súkromnej chodbe alebo vo firemnej jedálni – sa toto stropné svietidlo z hliníka dá flexibilne použiť. Vďaka nastaviteľnej hlave svietidla možno svetelný výkon nielen nasmerovať do požadovanej oblasti, ale aj regulovať jas pomocou externých stmievačov s vypínaním fázy. Vďaka dvom montážnym pružinám je upevnenie v stropnom otvore veľmi jednoduché. – LED konvertor je súčasťou dodávky; externe stmievateľný cez fázovú časť – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar BRUMBERG bodové svetlá dim môžete dostať v pohode tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii podhľadové svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať podobné produkty z tejto kateógrie za neuveriteľne výhodnú cenu!

Tento lacný produkt BRUMBERG bodové svetlá dim 38° okrúhle chróm 3000K od poprednej značky BRUMBERG pohodlne zoženiete zrovna za neuveriteľne výhodnú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 69,90 EUR.