BRUMBERG bodové svetlá dim 38° okrúhle chróm 2700K

LED vstavané bodové svietidlo s okrúhlym krytom a hlavou svietidla - otočné, externe stmievateľné V moderných interiéroch - či už v súkromnej... viac informácií »
BRUMBERG bodové svetlá dim 38° okrúhle chróm
Značka: BRUMBERG
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED vstavané bodové svietidlo s okrúhlym krytom a hlavou svietidla - otočné, externe stmievateľné V moderných interiéroch - či už v súkromnej...

LED vstavané bodové svietidlo s okrúhlym krytom a hlavou svietidla – otočné, externe stmievateľné V moderných interiéroch – či už v súkromnej chodbe alebo vo firemnej jedálni – sa toto stropné svietidlo z hliníka dá flexibilne použiť. Vďaka nastaviteľnej hlave svietidla možno svetelný výkon nielen nasmerovať do požadovanej oblasti, ale aj regulovať jas pomocou externých stmievačov s vypínaním fázy. Vďaka dvom montážnym pružinám je upevnenie v stropnom otvore veľmi jednoduché. – LED konvertor je súčasťou dodávky; externe stmievateľný cez fázovú časť – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm
Unikátny a žiadaný produkt BRUMBERG bodové svetlá dim 38° okrúhle chróm 2700K dá sa zaobstarať bez problémov tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike podhľadové svietidlá! Získajte obľúbené produkty z tejto sekcie vo výhodnej akcii! Ale to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Pozrite sa tiež na viac osvedčeného tovaru od dodávateľa BRUMBERG. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ BRUMBERG pre svojich zákazníkov predáva špičkové produkty.

Exkluzívny produkt BRUMBERG bodové svetlá dim 38° okrúhle chróm 2700K od populárneho výrobcu BRUMBERG ide získať aktuálne na webe v bezva akcii! Vo skvelej akcii za 69,90 EUR.