BRUMBERG bodové IP65 okrúhle stmievateľné biela

Externe stmievateľné zapustené LED svietidlo IP65 v okrúhlom tvare Verejné aj súkromné vnútorné priestory, či už ide o jedáleň v hoteli, šatňu v... viac informácií »
BRUMBERG bodové IP65 okrúhle
Značka: BRUMBERG
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Externe stmievateľné zapustené LED svietidlo IP65 v okrúhlom tvare Verejné aj súkromné vnútorné priestory, či už ide o jedáleň v hoteli, šatňu v...

Externe stmievateľné zapustené LED svietidlo IP65 v okrúhlom tvare Verejné aj súkromné vnútorné priestory, či už ide o jedáleň v hoteli, šatňu v bazéne alebo kúpeľňu, obohatí zapustené svietidlo s krytím IP65 ako univerzálny zdroj svetla. Jas a smer svetla možno nastaviť podľa potreby. Vďaka priloženým montážnym pružinám nie je na zaistenie výrezu v strope potrebné žiadne náradie. – LED konvertor je súčasťou dodávky; externe stmievateľný cez fázovú časť – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 2,4 cm Obľúbený a akčný produkt BRUMBERG bodové IP65 okrúhle dá sa zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v známej kategórii podhľadové svietidlá! Vyhľadajte si ešte ďalšie kusy z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu.

Tento výnimočný kus BRUMBERG bodové IP65 okrúhle stmievateľné biela od dodávateľa tovaru BRUMBERG získajte na našich stránkach za mimoriadne nízku cenu! Akčné ceny už od 89,90 EUR.