BRUMBERG BB05 bodové svetlá nestmievateľné, biela

Výklopné zapustené LED svietidlo BB05 z hliníka Zapustené svietidlo BB05 je jednoduché a moderné. Jeho štvorcový rám obklopuje okrúhlu hlavu... viac informácií »
BRUMBERG BB05 bodové svetlá nestmievateľné
Značka: BRUMBERG
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výklopné zapustené LED svietidlo BB05 z hliníka Zapustené svietidlo BB05 je jednoduché a moderné. Jeho štvorcový rám obklopuje okrúhlu hlavu...

Výklopné zapustené LED svietidlo BB05 z hliníka Zapustené svietidlo BB05 je jednoduché a moderné. Jeho štvorcový rám obklopuje okrúhlu hlavu svietidla, ktorú možno orientovať požadovaným smerom. BB05 poskytuje priame osvetlenie súkromných a verejných priestorov v suchých vnútorných priestoroch, ako je chodba, hala alebo jedáleň. Súčasťou balenia sú dve upevňovacie pružiny na montáž bez použitia náradia. – Vrátane nestmievateľného konvertora LED – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm Tento zľavnený výrobok BRUMBERG BB05 bodové svetlá nestmievateľné, je na získanie jednoducho na našich stránkach umiestnený v kategórii podhľadové svietidlá! Získajte podobné produkty z tejto známej sekcie z pohodlia domova. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac kvalitného tovaru od výrobcu BRUMBERG. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt BRUMBERG BB05 bodové svetlá nestmievateľné, biela od top značky BRUMBERG máte možnosť nájsť bezpečne online vo výhodnej akcii. Vo skvelej akcii za 39,90 EUR.