BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý konvertor nikel

Veľa žiadaný tovar BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý konvertor možno nakúpiť práve u nás v populárnej rubrike podhľadové svietidlá. Vyhľadajte... viac informácií »
BRUMBERG BB03 bodové svetlá
Značka: BRUMBERG
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa žiadaný tovar BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý konvertor možno nakúpiť práve u nás v populárnej rubrike podhľadové svietidlá. Vyhľadajte...

Veľa žiadaný tovar BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý konvertor možno nakúpiť práve u nás v populárnej rubrike podhľadové svietidlá. Vyhľadajte si ďalšie produkty z tejto známej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Vedúci výrobca BRUMBERG dlhodobo dodáva top sortiment. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu BRUMBERG. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.
Externe stmievateľné LED vstavané bodové svietidlo BB03 s nastaviteľnou hlavou Okrúhle zapustené svietidlo BB03 z hliníka je vhodným svietidlom do súkromných aj verejných interiérov s moderným štýlom zariadenia, ako je napríklad sála v hoteli alebo chodba. LED diódy sú umiestnené v hlavici vybavenej reflektorom, ktorý je pohyblivý po celom obvode a možno ho tak orientovať na požadovanú oblasť. Súčasťou dodávky je stmievateľný predradník a montážne pružiny na upevnenie bez použitia náradia. – LED konvertor je súčasťou dodávky; externe stmievateľný cez fázovú časť – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm

Akčný produkt BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý konvertor nikel od výrobcu so zárukou kvality BRUMBERG je k dispozícii práve dnes extra so zľavou! Výhodne za 44,90 EUR.