BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý konvertor biela

Externe stmievateľné LED vstavané bodové svietidlo BB03 s nastaviteľnou hlavou Okrúhle zapustené svietidlo BB03 vyrobené z hliníka je vhodným... viac informácií »
BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý
Značka: BRUMBERG
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Externe stmievateľné LED vstavané bodové svietidlo BB03 s nastaviteľnou hlavou Okrúhle zapustené svietidlo BB03 vyrobené z hliníka je vhodným...

Externe stmievateľné LED vstavané bodové svietidlo BB03 s nastaviteľnou hlavou Okrúhle zapustené svietidlo BB03 vyrobené z hliníka je vhodným svietidlom do súkromných aj verejných interiérov s moderným štýlom zariadenia, ako je napríklad sála v hoteli alebo chodba. LED diódy sú umiestnené v hlavici vybavenej reflektorom, ktorý je pohyblivý po celom obvode a možno ho tak orientovať na požadovanú oblasť. Súčasťou dodávky je stmievateľný predradník a montážne pružiny na upevnenie bez použitia náradia. – LED konvertor je súčasťou dodávky; externe stmievateľný cez fázovú časť – Uhol lúča: 38 – Rozsah otáčania: 30° do všetkých strán – Hrúbka stropu: max. 1,3 cm
Akčný a v zľave tovar získate ešte na webe v obľúbenej rubrike podhľadové svietidlá! Teraz môžete kúpiť ostatné kúsky z tejto populárnej sekcie za internetové ceny!

Tento dizajnový produkt BRUMBERG BB03 bodové svetlá dlhý konvertor biela od výrobcu s dobrým menom BRUMBERG máte možnosť nakúpiť aktuálne na našej webovej stránke v zľave. V súčasnosti za skvelú cenu 34,90 EUR.