Axolight Orchid závesné LED svietidlo 4-pl. piesok

Moderné stolové osvetlenie - štvor lampa Orchid LED závesné svietidlo, stmievateľné Moderné a minimalisticky navrhnuté závesné LED svietidlo Orchid... viac informácií »
Axolight Orchid závesné LED
Značka: Axo Light
1 230 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné stolové osvetlenie - štvor lampa Orchid LED závesné svietidlo, stmievateľné Moderné a minimalisticky navrhnuté závesné LED svietidlo Orchid...

Moderné stolové osvetlenie – štvor lampa Orchid LED závesné svietidlo, stmievateľné Moderné a minimalisticky navrhnuté závesné LED svietidlo Orchid ponúka funkčné a príjemné osvetlenie. Skladá sa z lúča kyvadla, ktorý je vybavený štyrmi kužeľovitými tienidlami, ktoré sú vybavené veľkými opaleskujúcimi difúzormi. Tieto zaisťujú rovnomerné a rozptýlené vyžarovanie svetla bez oslnenia, čo zaisťuje veľmi príjemnú svetelnú atmosféru. LED diódy môžu byť tiež kedykoľvek tlmené a individuálne prispôsobené okolnostiam. Dizajn série žiaroviek Orchid pochádza od viedenského dizajnéra Rainera Mutscha, ktorý vychádzal z púčikov orchidey a ich tvar interpretoval znovu s tienidlami série Orchid. Tento najpredávanejší produkt nájdete už dnes tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie v akcii.

Tento neodolateľný tovar Axolight Orchid závesné LED svietidlo 4-pl. piesok od kvalitnej spoločnosti Axo Light ľahko môžete získať práve až neuveriteľne lacno. Teraz len za 1 230 EUR.