Astro Enna stojaca LED lampa, matná biela

Stojacia lampa LED Enna s pohyblivým tienidlom Stojacia lampa Enna upúta pozornosť svojím jednoduchým, ale zároveň elegantným dizajnom. Je vhodná... viac informácií »
Astro Enna stojaca LED
Značka: Astro
519,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa LED Enna s pohyblivým tienidlom Stojacia lampa Enna upúta pozornosť svojím jednoduchým, ale zároveň elegantným dizajnom. Je vhodná...

Stojacia lampa LED Enna s pohyblivým tienidlom Stojacia lampa Enna upúta pozornosť svojím jednoduchým, ale zároveň elegantným dizajnom. Je vhodná najmä ako lampa na čítanie v obývacej izbe alebo ako moderný pútač pozornosti v pracovni. Pripojená hlava lampy je tiež veľmi praktická. Dá sa otáčať o 330° a vychyľovať o 90°. Tým sa zabezpečí optimálne osvetlenie požadovanej oblasti v každom okamihu. Svietidlo vyžaruje teplé svetlo bez oslnenia a vytvára v miestnosti príjemnú atmosféru. Integrovaný spínač je pripojený priamo k napájaciemu káblu a možno ho pohodlne ovládať nohou. Začiatky výrobcu svietidiel Astro siahajú už viac ako 20 rokov dozadu. Osvedčená charakteristika spoločnosti sa odráža v svietidlách a zostala rovnaká až dodnes: Jednoduchosť. Práve to robí tieto výrobky takými výnimočnými a zaručuje, že sa ľahko začlenia do takmer každého obytného prostredia. Dôležitú úlohu v spoločnosti Astro zohráva aj udržateľnosť. Obaly nových výrobkov obsahujú len materiály, ktoré sú biologicky rozložiteľné. Svietidlá sú navrhnuté tak, aby vydržali čo najdlhšie, a v procese vývoja sa vyhýbame aj materiálom, ktoré nie sú udržateľné.
Tento vynikajúci produkt Astro Enna stojaca LED môžete zaobstarať tiež na našich stránkach v obľúbenej kategórii stojacie lampy. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty z našej rubriky v zľave.

Zaujímavý produkt Astro Enna stojaca LED lampa, matná biela od dodávateľa s dlhou históriou Astro máte možnosť nájsť v našej online ponuke extra so zľavou. Na zohnanie práve v akcii za 519,90 EUR.