Artemide O LED vonkajšie závesné svietidlo Ø 150cm

Závesné svietidlo LED v tvare kruhu O na vonkajšie použitie Závesné svietidlo O LED je dekoratívny osvetľovací prvok, ktorý vďaka stupňu krytia... viac informácií »
Artemide O LED vonkajšie závesné
Značka: Artemide
2 419,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo LED v tvare kruhu O na vonkajšie použitie Závesné svietidlo O LED je dekoratívny osvetľovací prvok, ktorý vďaka stupňu krytia...

Závesné svietidlo LED v tvare kruhu O na vonkajšie použitie Závesné svietidlo O LED je dekoratívny osvetľovací prvok, ktorý vďaka stupňu krytia IP67 odolá nepriaznivým poveternostným podmienkam. Prvok tienidla v tvare prstenca je vyrobený z hliníka, LED diódy sú pokryté silikónom. Hneď po zapnutí svetla sa teplé biele svetlo šíri do okolia a vytvára útulnú atmosféru. Moderný dizajn bez zbytočností pochádza zo spoločnosti Do Tank Element. Tento think tank založil v roku 2001 Alejandro Aravena ako riaditeľ. Jeho partnermi sú Gonzalo Arteaga, Juan Cerda, Victor Oddó a Diego Torres. Výrobca dizajnových produktov Artemide realizoval tento skvelý dizajn z hľadiska remeselného spracovania. Ernesto Gismondi založil spoločnosť v roku 1960 spolu so Sergiom Mazzom a položil tak základy dnešnej skupiny Artemide, ktorá patrí medzi najlepších svetových výrobcov osvetlenia. Spoločnosť Artemide sa v každom svojom výrobku zameriava na filozofiu „ľudského svetla“ a rozhodujúcim spôsobom prispela k medzinárodnému rozvoju dizajnu svietidlami, ako sú Eclisse od Vica Magistrettiho (1967), Tolomeo od Michele De Lucchiho a Giancarla Fassinu (1989), ako aj Pipe od Herzog & De Meuron (2004) a kolekcia IN-EI od Issey Miyake (2014). Spoločnosť Artemide už v roku 1997 získala ocenenie Compasso d’Oro a v roku 2013 cenu Qualitá Italia za svoje firemné výsledky.
Tento exkluzívny produkt možno získať bez problémov tu na našom webe v známej kategórii vonkajšie závesné svietidlá. Teraz môžete získať nové kusy z našej sekcie za výhodné peniaze. Predný dodávateľ Artemide ponúka špičkový tovar Nakupujte, kým je tovar sladom! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Výnimočný produkt Artemide O LED vonkajšie závesné svietidlo Ø 150cm od skvelého výrobcu Artemide ľahko môžete nájsť u nás teraz za outletovú cenu! Práve teraz v akcii za 2 419,90 EUR.