Artemide Gople stropné svietidlo, medená/čierna

Stropné svietidlo Gople s jedinečným skleneným dizajnom - dizajn: BIG Dizajnové stropné svietidlo Gople je skutočným lákadlom pre oči: Jeho sklenené... viac informácií »
Artemide Gople stropné svietidlo
Značka: Artemide
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Gople s jedinečným skleneným dizajnom - dizajn: BIG Dizajnové stropné svietidlo Gople je skutočným lákadlom pre oči: Jeho sklenené...

Stropné svietidlo Gople s jedinečným skleneným dizajnom – dizajn: BIG Dizajnové stropné svietidlo Gople je skutočným lákadlom pre oči: Jeho sklenené tienidlo bolo vyrobené ručne podľa starej benátskej remeselnej tradície. Farebné a krištáľové sklo sa fúkalo spoločne, čím vznikol neporovnateľne atraktívny vzhľad skla. Farebný gradient dodáva svetlu vyžarujúcemu dookola lampy zvláštny šmrnc. Svietidlo, ktoré navrhla skupina Bjarke Ingels Group, priťahuje všetky pohľady, aj keď je vypnuté. Spoločnosť Gople poskytuje komplexné ambientné a plošné osvetlenie pre obývacie izby a spálne, ako aj pre chodby a predsiene. Výrobná spoločnosť Artemide sa venuje princípu „Ľudského svetla“. Vyrába vysokokvalitné dizajnové svietidlá, ktoré spĺňajú hlbokú ľudskú potrebu harmonicky navrhnutého prostredia so správnym svetlom. Spoločnosť Artemide má päť výrobných závodov v Taliansku, Maďarsku, Francúzsku a Kanade, ako aj dve vlastné sklárne a výskumnú štruktúru. Skupina distribuuje svoje výrobky v 98 krajinách.
Obľúbený a akčný produkt Artemide Gople stropné svietidlo, ide zohnať už dnes tu na stránkach v populárnej rubrike stropné svietidlá. Teraz kúpite akčné kusy zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu!

Tento zľavnený produkt Artemide Gople stropné svietidlo, medená/čierna od známej spoločnosti Artemide nájdete momentálne skutočne lacno. Iba teraz za 749,90 EUR.