Artemide Gople stojaca lampa, modrá/čierna

Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu... viac informácií »
Artemide Gople stojaca lampa
Značka: Artemide
939,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu...

Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu dizajnu hodí k mnohým variantom obývačky a uplatní sa najmä v sedacej časti obývačky. Pútavým prvkom stojacej lampy od dizajnérskej a architektonickej skupiny BIG je výrazné sklenené tienidlo. Sklo bolo spracované podľa starej benátskej remeselnej tradície. Sklo bolo skombinované s krištáľovým sklom, aby sa vytvoril nádherný farebný gradient, vďaka ktorému lampa upúta pozornosť v obytnom prostredí, aj keď je vypnutá. Vložená lampa vyžaruje svetlo do všetkých strán. Skupina Bjarke Ingels sa preslávila už svojím prvým projektom, ktorým bola prestavba zanedbaného prístavného areálu na atraktívnu rekreačnú oblasť – Kúpele v kodanskom prístave – v roku 2003. Medzitým skupina prevádzkuje štúdiá v Kodani a New Yorku a okrem produktového dizajnu sa venuje aj inovatívnemu vývoju a realizácii väčších projektov, ako je napríklad dom značky LEGO v Dánsku, vzdelávacie centrum na Faerských ostrovoch alebo mestské sídlo v Šen-čene v Číne. – vyrába Artemide
Tento vynikajúci výrobok Artemide Gople stojaca lampa, môžete získať okrem iného na našom webe umiestnený v rubrike stojacie lampy! Pripravili sme unikátne produkty z našej rubriky za parádnu cenu. Nebojte sa, máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalší preverený tovar od dodávateľa Artemide. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Dodávateľ Artemide poskytuje pre svojich zákazníkov prvotriedny sortiment Môžete sa presvedčiť sami.

Akčný a v zľave tovar Artemide Gople stojaca lampa, modrá/čierna od značky so zárukou kvality Artemide ľahko nájdete tu za výhodné peniaze! Teraz možno objednať len za 939,90 EUR.