Artemide Gople stojaca lampa, medená/čierna

Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu... viac informácií »
Artemide Gople stojaca lampa
Značka: Artemide
939,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu...

Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu dizajnu hodí k mnohým variantom obývačky a uplatní sa najmä v sedacej časti obývačky. Pútavým prvkom stojacej lampy od dizajnérskej a architektonickej skupiny BIG je výrazné sklenené tienidlo. Sklo bolo spracované podľa starej benátskej remeselnej tradície. Sklo bolo skombinované s krištáľovým sklom, aby sa vytvoril nádherný farebný gradient, vďaka ktorému lampa upúta pozornosť v obytnom prostredí, aj keď je vypnutá. Vložená lampa vyžaruje svetlo do všetkých strán. Skupina Bjarke Ingels sa preslávila už svojím prvým projektom, ktorým bola prestavba zanedbaného prístavného areálu na atraktívnu miestnu rekreačnú oblasť – Kúpele v kodanskom prístave – v roku 2003. Medzitým skupina prevádzkuje štúdiá v Kodani a New Yorku a okrem produktového dizajnu sa venuje aj inovatívnemu vývoju a realizácii väčších projektov, ako je napríklad dom značky LEGO v Dánsku, vzdelávacie centrum na Faerských ostrovoch alebo mestské sídlo v Šen-čene v Číne. – vyrába Artemide
Veľmi žiadaný tovar ide zohnať taktiež na našom webe v populárnej sekcii stojacie lampy! Teraz si môžete zaobstarať ostatné produkty vo spomínanej sekcii za outletovú cenu! To nie je všetko, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Artemide vám môže ponúknuť vysoko kvalitné produkty.

Tento dizajnový tovar Artemide Gople stojaca lampa, medená/čierna od obľúbeného výrobcu Artemide ľahko môžete zaobstarať práve tu za mimoriadne nízku cenu! Cenovo vychádza na 939,90 EUR.