Artemide Gople stojaca lampa, biela/biela

Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu... viac informácií »
Artemide Gople stojaca lampa
Značka: Artemide
839,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu...

Exkluzívna stojacia lampa Gople s ručne vyrobeným skleneným tienidlom Táto stojacia lampa sa vďaka svojmu modernému a zároveň nadčasovo krásnemu dizajnu hodí k mnohým variantom obývačky a uplatní sa najmä v sedacej časti obývačky. Pútavým prvkom stojacej lampy od dizajnérskej a architektonickej skupiny BIG je výrazné sklenené tienidlo. Sklo bolo spracované podľa starej benátskej remeselnej tradície. Sklo bolo skombinované s krištáľovým sklom, aby sa vytvoril nádherný farebný gradient, vďaka ktorému lampa upúta pozornosť v obytnom prostredí, aj keď je vypnutá. Vložená lampa vyžaruje svetlo do všetkých strán. Skupina Bjarke Ingels sa preslávila už svojím prvým projektom, ktorým bola prestavba zanedbaného prístavného areálu na atraktívnu rekreačnú oblasť – Kúpele v kodanskom prístave – v roku 2003. Medzitým skupina prevádzkuje štúdiá v Kodani a New Yorku a okrem produktového dizajnu sa venuje aj inovatívnemu vývoju a realizácii väčších projektov, ako je napríklad dom značky LEGO v Dánsku, vzdelávacie centrum na Faerských ostrovoch alebo mestské sídlo v Šen-čene v Číne. – vyrába Artemide
Tento dizajnový tovar Artemide Gople stojaca lampa, možno kúpiť už dnes tu na webe v známej kategórii stojacie lampy! Teraz si môžete zaobstarať akčné kúsky z našej sekcie za výborné peniaze. To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. U nás v ponuke nájdete ďalší kvalitný tovar od značky Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významná značka Artemide vám predstavuje špičkový tovar Presvedčte sa sami!

Veľa predávaný tovar Artemide Gople stojaca lampa, biela/biela od dodávateľa kvalitných produktov Artemide máte možnosť získať práve teraz v našej ponuke v akcii! Iba teraz za 839,90 EUR.