Artemide Gople Mini závesná lampa, medená/čierna

Dizajnová závesná lampa Gople Mini s nápadne krásnym sklom Táto dekoratívna závesná lampa je súčasťou série závesných, stropných, stolových a... viac informácií »
Artemide Gople Mini závesná
Značka: Artemide
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová závesná lampa Gople Mini s nápadne krásnym sklom Táto dekoratívna závesná lampa je súčasťou série závesných, stropných, stolových a...

Dizajnová závesná lampa Gople Mini s nápadne krásnym sklom Táto dekoratívna závesná lampa je súčasťou série závesných, stropných, stolových a stojacích svietidiel s ručne vyrobeným skleneným tienidlom. V sérii Gople sa pozornosť sústreďuje na sklenené tienidlo, ktoré vyžaruje svetlo do všetkých strán a vďaka estetickému farebnému gradientu sa stáva osobitným lákadlom v miestnosti. Tento vzhľad vznikol použitím tradičnej benátskej remeselnej techniky, pri ktorej sa používa farebné aj krištáľové sklo. Jasný tvar zdôrazňuje modernosť tohto dávkovača svetla, ktorý možno zladiť s mnohými modernými štýlmi zariadenia. Kreatívny dizajn pochádza od skupiny BIG (Bjarke Ingels Group), ktorá spolupracuje s dizajnérmi a architektmi so štúdiami v Kodani a New Yorku. Pri svojej práci využívajú technické inovácie a prikladajú dôležitosť realizácii svojich nápadov, ktoré šetria náklady a zdroje. Medzi ich projekty patria Dánske námorné múzeum (2013), 8 House (2010) a Kúpele v kodanskom prístave. Skupina Artemide vznikla v roku 1960, keď ju založili Ernesto Gismondi a Sergio Mazza. Hlavná téza „Ľudské svetlo“ odráža neustálu snahu o vývoj a výrobu nových dizajnových produktov, ktoré uspokojujú ľudskú potrebu harmonického svetla. Spoločnosť Artemide distribuuje svoje vysokokvalitné výrobky už v 98 krajinách. Veľa predávaný výrobok Artemide Gople Mini závesná obstaráte teraz tu u nás zaradený v kategórii závesné svietidlá. Mrknite na iné výrobky z tejto známej rubriky za výborné peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Mrknite tiež na ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka Artemide svojim zákazníkom dodáva top produkty. Nakupujte výhodný u nás!

Unikátny a žiadaný kus Artemide Gople Mini závesná lampa, medená/čierna od značky Artemide k dostaniu tu a teraz práve v bezva akcii. Teraz v akcii 459,90 EUR.