Artemide Gople Mini závesná lampa, bronz/čierna

Dizajnová závesná lampa Gople Mini s nápadne krásnym sklom Táto dekoratívna závesná lampa je súčasťou série závesných, stropných, stolových a... viac informácií »
Artemide Gople Mini závesná lampa
Značka: Artemide
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová závesná lampa Gople Mini s nápadne krásnym sklom Táto dekoratívna závesná lampa je súčasťou série závesných, stropných, stolových a...

Dizajnová závesná lampa Gople Mini s nápadne krásnym sklom Táto dekoratívna závesná lampa je súčasťou série závesných, stropných, stolových a stojacích svietidiel s ručne vyrobeným skleneným tienidlom. V sérii Gople sa pozornosť sústreďuje na sklenené tienidlo, ktoré vyžaruje svetlo do všetkých strán a vďaka estetickému farebnému gradientu sa stáva osobitným lákadlom v miestnosti. Tento vzhľad vznikol použitím tradičnej benátskej remeselnej techniky, pri ktorej sa používa farebné aj krištáľové sklo. Jasný tvar zdôrazňuje modernosť tohto dávkovača svetla, ktorý možno zladiť s mnohými modernými štýlmi zariadenia. Kreatívny dizajn pochádza od skupiny BIG (Bjarke Ingels Group), ktorá spolupracuje s dizajnérmi a architektmi so štúdiami v Kodani a New Yorku. Pri svojej práci využívajú technické inovácie a prikladajú dôležitosť realizácii svojich nápadov, ktoré šetria náklady a zdroje. Medzi ich projekty patria Dánske námorné múzeum (2013), 8 House (2010) a Kúpele v kodanskom prístave. Skupina Artemide vznikla v roku 1960, keď ju založili Ernesto Gismondi a Sergio Mazza. Hlavná téza „Ľudské svetlo“ odráža neustálu snahu o vývoj a výrobu nových dizajnových produktov, ktoré uspokojujú ľudskú potrebu harmonického svetla. Spoločnosť Artemide distribuuje svoje vysokokvalitné výrobky už v 98 krajinách. Tento lacný produkt Artemide Gople Mini závesná lampa, možno zaobstarať priamo tu u nás zaradený v sekcii závesné svietidlá! Teraz kúpite iné kúsky z tejto známej rubriky vo výpredajovej akcii! Vehlasný dodávateľ Artemide pre svojich zákazníkov predáva top tovar. To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar značky Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľmi žiadaný výrobok Artemide Gople Mini závesná lampa, bronz/čierna od známej kvalitnej značky Artemide je možné kúpiť u nás za neuveriteľne nízku cenu! Akčná cena 459,90 EUR.