Artemide Gople Mini stropné svietidlo, meď/čierna

Top dizajn Stropné svietidlo Gople Mini s ručne fúkaným skleneným tienidlom Toto stropné svietidlo sa vďaka svojmu estetickému, nadčasovo krásnemu... viac informácií »
Artemide Gople Mini stropné
Značka: Artemide
429,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Top dizajn Stropné svietidlo Gople Mini s ručne fúkaným skleneným tienidlom Toto stropné svietidlo sa vďaka svojmu estetickému, nadčasovo krásnemu...

Top dizajn Stropné svietidlo Gople Mini s ručne fúkaným skleneným tienidlom Toto stropné svietidlo sa vďaka svojmu estetickému, nadčasovo krásnemu dizajnu hodí do mnohých štýlov domácnosti a vďaka celoplošnému svetelnému výkonu je vhodné na efektívne všeobecné osvetlenie obývacích izieb a spální, ako aj chodieb a predsiení. Gople Mini vytvorila skupina Bjarke Ingels Group a je súčasťou známej série svietidiel Gople, ktorá pozostáva zo stropných, závesných, podlahových a stolových svietidiel. Zvláštnosťou tohto dávkovača svetla je ručne vyrobené sklenené tienidlo, v ktorom sa fúkalo krištáľové a farebné sklo, takže vznikol veľmi atraktívny farebný gradient, ktorý zároveň vytvára fascinujúcu svetelnú atmosféru. Bjarke Ingels Group má kancelárie v Kodani a New Yorku. Spolupráca dizajnérov a architektov funguje na veľkých projektoch, ako je West 57th na Manhattane, komplex budov so 750 bytmi, aj na dizajne výrobkov, ako sú lampy Gople. Výrobná spoločnosť Artemide vyvíja a vyrába vysokokvalitné dizajnové výrobky podľa filozofie „Ľudské svetlo“, ktorá zohľadňuje ľudskú potrebu harmónie a svetla.
Tento kvalitný a lacný produkt ide zohnať práve tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné svietidlá! Teraz získate úplne nové produkty z tejto rubriky za outletovú cenu!

Tento najpredávanejší produkt Artemide Gople Mini stropné svietidlo, meď/čierna od značky so zárukou kvality Artemide môžete dostať tady za skvelú cenu! Ponuky od 429,90 EUR.