Artemide Gople Mini stropné svietidlo, biela/biela

Top dizajn Stropné svietidlo Gople Mini s ručne fúkaným skleneným tienidlom Toto stropné svietidlo sa vďaka svojmu estetickému, nadčasovo krásnemu... viac informácií »
Artemide Gople Mini stropné
Značka: Artemide
389,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Top dizajn Stropné svietidlo Gople Mini s ručne fúkaným skleneným tienidlom Toto stropné svietidlo sa vďaka svojmu estetickému, nadčasovo krásnemu...

Top dizajn Stropné svietidlo Gople Mini s ručne fúkaným skleneným tienidlom Toto stropné svietidlo sa vďaka svojmu estetickému, nadčasovo krásnemu dizajnu hodí do mnohých štýlov domácnosti a je vhodné na efektívne všeobecné osvetlenie obývacích izieb a spální, ako aj chodieb a predsiení vďaka svojmu celoplošnému svetelnému výkonu. Gople Mini vytvorila skupina Bjarke Ingels Group a je súčasťou známej série svietidiel Gople, ktorá pozostáva zo stropných, závesných, podlahových a stolových svietidiel. Zvláštnosťou tohto dávkovača svetla je ručne vyrobené sklenené tienidlo, v ktorom sa fúkalo krištáľové a farebné sklo, takže vznikol veľmi atraktívny farebný gradient, ktorý zároveň vytvára fascinujúcu svetelnú atmosféru. Bjarke Ingels Group má kancelárie v Kodani a New Yorku. Spolupráca dizajnérov a architektov funguje na veľkých projektoch, ako je West 57th na Manhattane, komplex budov so 750 bytmi, aj na dizajne výrobkov, ako sú lampy Gople. Výrobná spoločnosť Artemide vyvíja a vyrába vysokokvalitné dizajnové výrobky podľa filozofie „Ľudské svetlo“, ktorá zohľadňuje ľudskú potrebu harmónie a svetla.
Lacný kus môžete nájsť jednoducho na našich stránkach v populárnej kateogrii stropné svietidlá. Preskúmajte iné produkty z tejto rubriky za outletovú cenu. Náš sortiment je široký, máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty značky Artemide. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci kus Artemide Gople Mini stropné svietidlo, biela/biela od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Artemide môžete nájsť tu a teraz práve za akčnú cenu! Teraz za akčnú cenu 389,90 EUR.