Artemide Gople Mini stolová lampa, modrá/čierna

Dizajnová stolová lampa Gople Mini s estetickým skleneným tienidlom Gople Mini je stolová lampa, ktorá pôsobí esteticky na každom mieste vďaka... viac informácií »
Artemide Gople Mini stolová lampa
Značka: Artemide
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová stolová lampa Gople Mini s estetickým skleneným tienidlom Gople Mini je stolová lampa, ktorá pôsobí esteticky na každom mieste vďaka...

Dizajnová stolová lampa Gople Mini s estetickým skleneným tienidlom Gople Mini je stolová lampa, ktorá pôsobí esteticky na každom mieste vďaka tienidlu z fúkaného skla s dekoratívnym farebným gradientom. Svetlo vloženej retrofitnej lampy (nie je súčasťou dodávky) sa prenáša do okolia vďaka priehľadnosti skla, pričom nezvyčajné sfarbenie skla vytvára očarujúcu svetelnú atmosféru. Ručne opracované sklo podľa benátskej tradície robí každé svietidlo jedinečným. Stolná lampa Gople Mini je súčasťou série svietidiel Gople od spoločnosti BIG (Bjarke Ingels Group), ktorá zahŕňa stropné, stolové, podlahové a závesné svietidlá a ktorú ručne vyrába a distribuuje renomovaná spoločnosť Artemide lighting. Za BIG stojí skupina dizajnérov a architektov, ktorí pracujú v kanceláriách v Kodani a New Yorku v oblasti architektúry, výskumu a vývoja a urbanizmu. Ich návrhy predstavujú inovatívnu technológiu, ktorú používajú s ohľadom na náklady a šetriace zdroje. Spoločnosť BIG sa stala známou vďaka svojmu prvému projektu z roku 2003, ktorým bola premena ostrova Brygge, zanedbanej prístavnej oblasti, na Kúpele v kodanskom prístave.
Vysokokvalitný výrobok Artemide Gople Mini stolová lampa, modrá/čierna ide nakúpiť bez ťažkostí na webe v sekcii stolové lampy. Teraz kúpite výnimočné produkty v spomínanej sekcii za parádnu cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás viac osvedčených výrobkov od výrobcu Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento zľavnený tovar Artemide Gople Mini stolová lampa, modrá/čierna od známeho popredného výrobcu Artemide je možné zaobstarať v súčasnosti za výpredajovú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 459,90 EUR.