Artemide Gople Mini stolová lampa, bronz/čierna

Dizajnová stolová lampa Gople Mini s estetickým skleneným tienidlom Gople Mini je stolová lampa, ktorá pôsobí esteticky na každom mieste vďaka... viac informácií »
Artemide Gople Mini stolová lampa
Značka: Artemide
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová stolová lampa Gople Mini s estetickým skleneným tienidlom Gople Mini je stolová lampa, ktorá pôsobí esteticky na každom mieste vďaka...

Dizajnová stolová lampa Gople Mini s estetickým skleneným tienidlom Gople Mini je stolová lampa, ktorá pôsobí esteticky na každom mieste vďaka tienidlu z fúkaného skla s dekoratívnym farebným gradientom. Svetlo vloženej retrofitnej lampy (nie je súčasťou dodávky) sa prenáša do okolia vďaka priehľadnosti skla, pričom nezvyčajné sfarbenie skla vytvára očarujúcu svetelnú atmosféru. Ručne opracované sklo podľa benátskej tradície robí každé svietidlo jedinečným. Stolná lampa Gople Mini je súčasťou série svietidiel Gople od spoločnosti BIG (Bjarke Ingels Group), ktorá zahŕňa stropné, stolové, podlahové a závesné svietidlá a ktorú ručne vyrába a distribuuje renomovaná spoločnosť Artemide lighting. Za BIG stojí skupina dizajnérov a architektov, ktorí pracujú v kanceláriách v Kodani a New Yorku v oblasti architektúry, výskumu a vývoja a urbanizmu. Ich návrhy predstavujú inovatívnu technológiu, ktorú používajú s ohľadom na náklady a šetriace zdroje. Spoločnosť BIG sa stala známou vďaka svojmu prvému projektu z roku 2003, ktorým bola premena ostrova Brygge, zanedbanej prístavnej oblasti, na Kúpele v kodanskom prístave. Kvalitný a lacný produkt nájdete práve teraz tu u nás v známej rubrike stolové lampy. Teraz nájdete podobné produkty z tejto sekcie za rozumné peniaze! Táto značka Artemide dodáva svojim zákazníkom kvalitný sortiment Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás ďalšie kúsky od dodávateľa Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny produkt Artemide Gople Mini stolová lampa, bronz/čierna od známej spoločnosti Artemide je možné zaobstarať v súčasnosti za skvelú cenu! Aktuálne za 459,90 EUR.