Artemide Discovery Square DALI bronz CCT

Veľmi žiadaný produkt Artemide Discovery Square DALI bronz CCT možno získať už dnes tu na webe v známej sekcii závesné svietidlá. Vyberte si nové... viac informácií »
Artemide Discovery Square DALI bronz
Značka: Artemide
2 549,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný produkt Artemide Discovery Square DALI bronz CCT možno získať už dnes tu na webe v známej sekcii závesné svietidlá. Vyberte si nové...

Veľmi žiadaný produkt Artemide Discovery Square DALI bronz CCT možno získať už dnes tu na webe v známej sekcii závesné svietidlá. Vyberte si nové kúsky vo spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu! Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Artemide. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Artemide má v stále ponuke prvotriedny tovar Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.
Závesné svietidlo Discovery Square LED s fascinujúcim svetelným efektom Discovery Square je veľmi moderne navrhnutý LED svetelný zdroj, ktorý je vďaka svojmu vertikálnemu usporiadaniu a nízkej sile vo vypnutom stave takmer nepostrehnuteľný a optimálne sa hodí na atmosférické osvetlenie nielen obytných priestorov, ale aj kancelárií a konferenčných miestností. Ploché tienidlo pozostáva z úzkeho hliníkového rámu s technológiou osvetlenia Edgelight: to znamená, že do rámu je po celom obvode vložený pás LED, ktorý zaplavuje veľký difúzor z technopolyméru jasným svetlom. Homogénne vyžarujúce svetlo ponúka vysokú úroveň vizuálneho komfortu a spĺňa normy UGR pre prácu s VDU bez oslnenia, vďaka čomu je Discovery Square ideálnym riešením osvetlenia aj pre moderné kancelárske priestory, napríklad coworkingové priestory. – Externe stmievateľné (DALI) Ultramoderný dizajn pochádza od spoluzakladateľa výrobnej spoločnosti Artemide – Ernesta Gismondiho (1931-2020). Ernesto Gismondi, ktorý vyštudoval letecké inžinierstvo, vyvíjal a vyrábal osvetľovacie systémy od začiatku 60. rokov 20. storočia. Bol súčasťou avantgardného hnutia „Memphis“ a svojimi návrhmi a výrobkami ovplyvnil dizajn v Taliansku a vo svete. Tento dizajnér, ktorý bol mnohokrát ocenený, získal okrem iného v roku 1994 cenu Compasso d’Oro a v roku 1997 Európsku cenu za dizajn. V roku 2018 mu bolo udelené ocenenie Compasso d’Oro za jeho celoživotné dielo.

Tento kvalitný a lacný produkt Artemide Discovery Square DALI bronz CCT od spoľahlivého výrobcu Artemide pohodlne zoženiete na našich stránkach teraz vo výhodnej akcii. V súčasnosti v predaji od 2 549,90 EUR.