Artemide Discovery Square APP čierna CCT

Tento vynikajúci produkt je k dispozícii práve tu u nás v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť zľavnené kusy z tejto známej... viac informácií »
Artemide Discovery Square APP
Značka: Artemide
2 549,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento vynikajúci produkt je k dispozícii práve tu u nás v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť zľavnené kusy z tejto známej...

Tento vynikajúci produkt je k dispozícii práve tu u nás v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť zľavnené kusy z tejto známej rubriky za parádnu cenu.
Závesné LED svietidlo Discovery Square od spoločnosti Artemide kompatibilné s aplikáciou Dizajn tohto závesného svietidla LED, ktoré je po vypnutí takmer neviditeľné, nepochádza od nikoho iného ako od spoluzakladateľa spoločnosti Artemide lighting Ernesta Gismondiho (1931-2020). Vyštudovaný letecký inžinier sa od začiatku 60. rokov 20. storočia venoval vývoju a výrobe osvetlenia a spolu so Sergiom Mazzom položil základy dnešnej skupiny Artemide, ktorá dnes pôsobí po celom svete a za svoje vysokokvalitné dizajnové výrobky už získala mnoho ocenení. Zvláštnosťou svietidla Discovery Square je nielen nezvyčajný dizajn, v ktorom filigránsky vyzerajúce tienidlo pozostávajúce z úzkeho hliníkového rámu a veľkého štvorcového difúzora z technopolyméru takmer pôsobí, akoby sa vznášalo vo vzduchu, ale aj technológia osvetlenia. LED diódy sú ukryté ako pásik v úzkom ráme a zaplavujú celé tienidlo zo strany. Poskytujú tak homogénne osvetlenie okolia bez oslnenia. Ideálna voľba na štýlové vybavenie moderných miestností svetlom. Hodí sa do obývacích izieb, moderných kancelárií, zasadacích a konferenčných miestností. Discovery Square možno ovládať pomocou aplikácie, ktorú spoločnosť Artemide poskytuje bezplatne: stačí si stiahnuť aplikáciu pre Android alebo iOS a pripojiť sa cez Bluetooth.

Veľmi jedinečný tovar Artemide Discovery Square APP čierna CCT od výrobcu so zárukou kvality Artemide získajte práve dnes v bezva akcii. Výhodne teraz u nás za 2 549,90 EUR.