Artemide Discovery Square APP bronz CCT

Závesné LED svietidlo Discovery Square od spoločnosti Artemide kompatibilné s aplikáciou Dizajn tohto závesného svietidla LED, ktoré je po vypnutí... viac informácií »
Artemide Discovery Square APP
Značka: Artemide
2 549,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné LED svietidlo Discovery Square od spoločnosti Artemide kompatibilné s aplikáciou Dizajn tohto závesného svietidla LED, ktoré je po vypnutí...

Závesné LED svietidlo Discovery Square od spoločnosti Artemide kompatibilné s aplikáciou Dizajn tohto závesného svietidla LED, ktoré je po vypnutí takmer neviditeľné, nepochádza od nikoho iného ako od spoluzakladateľa spoločnosti Artemide lighting Ernesta Gismondiho (1931-2020). Vyštudovaný letecký inžinier sa od začiatku 60. rokov 20. storočia venoval vývoju a výrobe osvetlenia a spolu so Sergiom Mazzom položil základy dnešnej skupiny Artemide, ktorá dnes pôsobí po celom svete a za svoje vysokokvalitné dizajnové výrobky už získala mnoho ocenení. Zvláštnosťou svietidla Discovery Square je nielen nezvyčajný dizajn, v ktorom filigránsky vyzerajúce tienidlo pozostávajúce z úzkeho hliníkového rámu a veľkého štvorcového difúzora z technopolyméru takmer pôsobí, akoby sa vznášalo vo vzduchu, ale aj technológia osvetlenia. LED diódy sú skryté ako pásik v úzkom rámčeku a zaplavujú celé tienidlo zo strany. Poskytujú tak homogénne osvetlenie okolia bez oslnenia. Ideálna voľba na štýlové vybavenie moderných miestností svetlom. Hodí sa do obývacích izieb, moderných kancelárií, zasadacích a konferenčných miestností. Discovery Square možno ovládať pomocou aplikácie, ktorú spoločnosť Artemide poskytuje bezplatne: stačí si stiahnuť aplikáciu pre Android alebo iOS a pripojiť sa cez Bluetooth.
Veľmi obľúbený výrobok máte možnosť kúpiť v pohode na našom webe v obľúbenej sekcii závesné svietidlá. Preskúmajte ešte ďalšie výrobky z tejto rubriky z pohodlia domova! To nie je všetko, nebojte, máme toho viac! U nás nájdete ďalší skvelý tovar od dodávateľa Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený tovar Artemide Discovery Square APP bronz CCT od tejto skvelej značky Artemide jednoducho môžete získať zrovna za skvelú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 2 549,90 EUR.