Artemide Discovery Rectangular DALI čierna CCT

Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom - stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED... viac informácií »
Artemide Discovery Rectangular DALI
Značka: Artemide
2 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom - stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED...

Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom – stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED plní nielen svoj účel ako zdroj svetla, ale vďaka svojmu minimalistickému, a preto o to pôsobivejšiemu dizajnu a integrovanej technológii osvetlenia Edgelight vytvára aj veľkolepý svetelný zážitok. Svetlo vyžarujú LED diódy zabudované do hliníkového rámu cez obdĺžnikové technopolymérové tienidlo a vyžarujú ho do okolia. Ideálne pre moderné trendy bývania a pracovné priestory, ako sú otvorené priestory v kancelárskom sektore. Dizajnér tohto závesného svietidla Ernesto Gismondi, ktoré bolo navrhnuté pre všetky moderné súkromné aj obchodné priestory, bol vyštudovaný letecký inžinier a vývoju svietidiel sa venoval od začiatku 60. rokov 20. storočia. V roku 1960 založil spolu so Sergiom Mazzom spoločnosť Artemide. Dnešná skupina Artemide Group pôsobí veľmi úspešne v 98 krajinách. Jej vysokokvalitné dizajnové výrobky sa stali ikonami súčasného dizajnu a sú vystavené v mnohých múzeách moderného umenia na celom svete. Filozofia spoločnosti Artemide „Ľudské svetlo“ je vždy v centre vývoja a výroby dizajnových svietidiel.
Veľmi obľúbený tovar Artemide Discovery Rectangular DALI čierna CCT možno získať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii závesné svietidlá! Teraz kúpite parádne produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu! Populárna značka Artemide vám ponúka špičkové výrobky. A to ešte nie je všetko. Nebojte, v ponuke toho máme viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých produktov od dodávateľa Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný výrobok Artemide Discovery Rectangular DALI čierna CCT originál od značky Artemide nájdete u nás právě extra výhodne. Práve teraz v akcii za 2 999,90 EUR.