Artemide Discovery Rectangular DALI bronz RGBW

Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom - stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED... viac informácií »
Artemide Discovery Rectangular DALI
Značka: Artemide
2 799,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom - stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED...

Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom – stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED plní nielen svoj účel ako zdroj svetla, ale vďaka svojmu minimalistickému, a preto o to pôsobivejšiemu dizajnu a integrovanej technológii osvetlenia Edgelight vytvára aj veľkolepý svetelný zážitok. Svetlo vyžarujú LED diódy zabudované do hliníkového rámu cez obdĺžnikové technopolymérové tienidlo a vyžarujú ho do okolia. Ideálne pre moderné trendy bývania a pracovné priestory, ako sú otvorené priestory v kancelárskom sektore. Dizajnér tohto závesného svietidla Ernesto Gismondi, ktoré bolo navrhnuté pre všetky moderne riešené súkromné aj obchodné priestory, bol vyštudovaný letecký inžinier a vývoju svietidiel sa venoval od začiatku 60. rokov 20. storočia. V roku 1960 založil spolu so Sergiom Mazzom spoločnosť Artemide. Dnešná skupina Artemide Group pôsobí veľmi úspešne v 98 krajinách. Jej vysokokvalitné dizajnové výrobky sa stali ikonami súčasného dizajnu a sú vystavené v mnohých múzeách moderného umenia na celom svete. Filozofia spoločnosti Artemide „Ľudské svetlo“ je vždy v centre vývoja a výroby dizajnových svietidiel. Tento zľavnený tovar Artemide Discovery Rectangular DALI bronz RGBW môžete kúpiť aktuálne na webe v sekcii závesné svietidlá! Pozrite sa na ďalšie produkty v spomínanej sekcii jednoducho online.

Veľmi žiadaný tovar Artemide Discovery Rectangular DALI bronz RGBW od skvelého a známeho výrobcu Artemide môžete nájsť práve teraz v našej ponuke za dobrú cenu. Stojí teraz u nás 2 799,90 EUR.