Artemide Discovery Rectangular APP hliník RGBW

Obľúbený výrobok nájdete jednoducho tu u nás v populárnej rubrike závesné svietidlá! Zaobstarajte si ostatné produkty zo spomínanej rubriky za... viac informácií »
Artemide Discovery Rectangular APP hliník
Značka: Artemide
2 799,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený výrobok nájdete jednoducho tu u nás v populárnej rubrike závesné svietidlá! Zaobstarajte si ostatné produkty zo spomínanej rubriky za...

Obľúbený výrobok nájdete jednoducho tu u nás v populárnej rubrike závesné svietidlá! Zaobstarajte si ostatné produkty zo spomínanej rubriky za najnižšiu cenu. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Artemide ponúka veľmi kvalitné výrobky
Discovery Závesné svietidlo s obdĺžnikovým dizajnom a účinnou technológiou osvetlenia Edgelight Obdĺžnikové závesné svietidlo Discovery LED je ideálnou voľbou pre fascinujúce osvetlenie veľkých obývacích izieb, zasadacích miestností a kancelárií. Keď nie je osvetlená, závesná lampa s obdĺžnikovým tienidlom z plastu a hliníkovým rámom je sotva viditeľná; keď sa rozsvieti, stane sa absolútnym pútačom pozornosti v interiéri a zvláštnym spôsobom poskytuje útulné osvetlenie okolia. Svetelné zdroje LED sú zabudované do rámu, takže tienidlo je zaplavené svetlom zo strán a potom ho vyžaruje do miestnosti. Pre Discovery Rectangular poskytuje výrobca Artemide na stiahnutie bezplatnú aplikáciu pre Android a iOS. Svietidlo je možné ovládať cez Bluetooth pomocou tejto aplikácie. Ernesto Gismondi (1931-2020), tvorca série svietidiel Discovery, získal za svoje návrhy svietidiel mnoho ocenení. Spoluzakladateľ spoločnosti, ktorá existuje od roku 1960, priviedol skupinu Artemide k celosvetovej sláve a za svoje kariérne úspechy získal v roku 1994 cenu Compasso d’Oro a v roku 1997 Európsku cenu za dizajn.

Výnimočný a žiadaný produkt Artemide Discovery Rectangular APP hliník RGBW od dodávateľa s dlhou históriou Artemide môžete si kúpiť v našej online ponuke za outletovú cenu. Teraz zaobstaráte len za 2 799,90 EUR.