Arcchio Vexi zapustené LED CCT biela Ø 7,8 cm

Biele nástenné svietidlo LED Vexi z hliníka v okrúhlom dizajne, dobré podanie farieb Vexi je ideálne na osvetlenie schodiska alebo chodby. Kombináciou s... viac informácií »
Arcchio Vexi zapustené LED CCT biela Ø
Značka: Arcchio
64,90 EUR69,90 EUR Zľava -7%
Overiť dostupnosť »
Biele nástenné svietidlo LED Vexi z hliníka v okrúhlom dizajne, dobré podanie farieb Vexi je ideálne na osvetlenie schodiska alebo chodby. Kombináciou s...

Biele nástenné svietidlo LED Vexi z hliníka v okrúhlom dizajne, dobré podanie farieb Vexi je ideálne na osvetlenie schodiska alebo chodby. Kombináciou s ďalšími svietidlami tejto série môžete vytvoriť harmonický celkový dojem. Telo svietidla pozostáva z hliníka a jeho difúzor zo skla a plastu. Za týmto difúzorom sú trvalo nainštalované LED diódy, ktoré možno nastaviť pomocou prepínača na zadnej strane svietidla s ohľadom na ich farbu svetla (2 700 K, 3 000 K a 4 000 K) a vyžarujú svetlo smerom nadol. Jednoduchý dizajn nástenného svietidla Vexi LED sa dobre začleňuje do širokej škály štýlov nábytku a vytvára diskrétne akcenty na plochých stenách. Vďaka CRI viac ako 90 je zaručené dobré podanie farieb. – Dobré podanie farieb – CCT – Možnosť priechodného zapojenia Kvalitný a lacný výrobok Arcchio Vexi zapustené LED CCT biela Ø 7,8 cm je dostupný v pohode tu na webe umiestnený v sekcii vstavané nástenné svietidlá. Teraz získate ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie ľahko online. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Arcchio dodáva vynikajúce produkty. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Zaujímavý produkt Arcchio Vexi zapustené LED CCT biela Ø 7,8 cm od populárnej značky Arcchio môžete zaobstarať tady za super peniaze. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 64,90 EUR.