Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, čierna

Kompaktné stropné bodové svietidlo Maribell, otočné Stropné bodové svietidlo Maribell sa skladá z čiernej stropnej konzoly, ku ktorej je pripevnený... viac informácií »
Arcchio Maribell stropné bodové
Značka: Arcchio
19,90 EUR34,90 EUR Zľava -42%
Overiť dostupnosť »
Kompaktné stropné bodové svietidlo Maribell, otočné Stropné bodové svietidlo Maribell sa skladá z čiernej stropnej konzoly, ku ktorej je pripevnený...

Kompaktné stropné bodové svietidlo Maribell, otočné Stropné bodové svietidlo Maribell sa skladá z čiernej stropnej konzoly, ku ktorej je pripevnený bodový svetlomet rovnakej farby. Vďaka otočnému kĺbu je možné tento reflektor podľa potreby vyrovnať. Vďaka presnému osvetleniu je možné zvýrazniť špeciálne prvky v miestnosti. Týmto sa nastavia efektívne svetelné akcenty. Moderné miesto sa bez problémov integruje do rovnako moderného prostredia. Vďaka jednoduchému dizajnu je lampa ťažko viditeľná a zostáva nenápadne v pozadí.
Super produkt Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, je dostupný tiež tu na webe v známej sekcii bodové svetlá. Preskúmajte obľúbené produkty z tejto populárnej kategórie za mimoriadne nízku cenu.

Unikátny a obľúbený výrobok Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, čierna od známeho výrobcu Arcchio jednoducho môžete nájsť práve teraz u nás výhodne. Výhodná ponuka za skvelú cenu 19,90 EUR.