Arcchio Lysander LED panel, CCT 119 cm 36W, biela

Biele LED stropné svetlo Lysander, stmievateľné a nastaviteľné vo farba svetla Lysander sa dodáva s diaľkovým ovládaním, ktoré okrem zapínania a... viac informácií »
Arcchio Lysander LED panel
Značka: Arcchio
130 EUR170 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Biele LED stropné svetlo Lysander, stmievateľné a nastaviteľné vo farba svetla Lysander sa dodáva s diaľkovým ovládaním, ktoré okrem zapínania a...

Biele LED stropné svetlo Lysander, stmievateľné a nastaviteľné vo farba svetla Lysander sa dodáva s diaľkovým ovládaním, ktoré okrem zapínania a vypínania má dve hlavné funkcie: Na jednej strane je možné podľa potreby regulovať jas a na druhej strane farba svetla podľa prostredia a požiadavky. Napríklad teplé biele svetlo znamená domácu atmosféru, zatiaľ čo pre prácu sa často používa univerzálna biela alebo denná biela farba svetla, pretože vám umožňuje obzvlášť dobre sa sústrediť. Vďaka veľkej osvetlenej ploche a výkonným LED diódamôžete dosiahnuť dobré osvetlenie miestnosti, ale vďaka vysokej energetickej účinnosti sa nemusíte obávať neprimerane vysokých nákladov na elektrinu, čo je samozrejme úplne v súlade s moderným spôsobom uvažovania. . Panel, ktorý je možné inštalovať ako stropné LED svetlo v súkromnom prostredí aj v komerčnom sektore a ktorý dobre funguje všade. – s vysoko kvalitnou bezskrutkovou svorkou rýchleho pripojenia (odolný, bezpečný a pružinový mechanizmus bez použitia nástrojov) Kvalitný a žiadaný produkt Arcchio Lysander LED panel, CCT 119 cm 36W, biela máte možnosť kúpiť jednoducho na webe v známej sekcii led-panely! Pripravili sme pre vás úplne nové produkty z tejto známej sekcie za extra cenu! Ale to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa Arcchio. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny produkt Arcchio Lysander LED panel, CCT 119 cm 36W, biela od nášho popredného výrobcu Arcchio je možné kúpiť práve teraz v našej ponuke za výpredajovú cenu! Teraz zaobstaráte len za 130 EUR.