Arcchio Iavo reflektor, hranatý, hliník, 1-pl.

Hliníkový reflektor Iavo s čiernym krúžkom Stropný reflektor Iavo vyrobený z hliníka zaberá na strope veľmi málo miesta, ale napriek tomu poskytuje... viac informácií »
Arcchio Iavo reflektor
Značka: Arcchio
17,90 EUR27,90 EUR Zľava -35%
Overiť dostupnosť »
Hliníkový reflektor Iavo s čiernym krúžkom Stropný reflektor Iavo vyrobený z hliníka zaberá na strope veľmi málo miesta, ale napriek tomu poskytuje...

Hliníkový reflektor Iavo s čiernym krúžkom Stropný reflektor Iavo vyrobený z hliníka zaberá na strope veľmi málo miesta, ale napriek tomu poskytuje veľa svetla. Flexibilne nastaviteľné svietidlo tak umožňuje individuálne koncepty osvetlenia, ktoré možno prispôsobiť každej miestnosti a jej zariadeniu. Priamočiare prevedenie sa hodí do všetkých štýlov nábytku. Čierna vnútorná strana lampy ideálne dotvára pomerne jednoduchý, ale elegantný dizajn. Na strope tak vznikne harmonický obraz, ktorý pritiahne nejeden pohľad, rovnako ako dobre osvetlený interiér.
Žiadaný tovar Arcchio Iavo reflektor, hranatý, hliník, 1-pl. nájdete bez problémov u nás v obľúbenej sekcii bodové svetlá! Vyhľadajte si kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky z pohodlia domova. Vedúci dodávateľ Arcchio vám môže ponúknuť vynikajúci sortiment.

Zľavnený produkt Arcchio Iavo reflektor, hranatý, hliník, 1-pl. od značky so skvelou reputáciou Arcchio ide zaobstarať na našich stránkach teraz práve vo výhodnej akcii. Teraz môžete získať za skvelú cenu 17,90 EUR.