Arcchio Evaro reflektor, zlatý kruh vpredu, 1-pl.

Elegantný reflektor Evaro s flexibilným bodom v tmavom vzhľade Reflektor Evaro sa svojím čierno-zlatým dizajnom šikovne odlišuje od okolia. Štvorcový... viac informácií »
Arcchio Evaro reflektor
Značka: Arcchio
17,90 EUR29,90 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Elegantný reflektor Evaro s flexibilným bodom v tmavom vzhľade Reflektor Evaro sa svojím čierno-zlatým dizajnom šikovne odlišuje od okolia. Štvorcový...

Elegantný reflektor Evaro s flexibilným bodom v tmavom vzhľade Reflektor Evaro sa svojím čierno-zlatým dizajnom šikovne odlišuje od okolia. Štvorcový stropný držiak tvorí geometrický kontrast k valcovitému bodu. Tú možno podľa potreby otáčať a nakláňať, aby sa zvýraznili konkrétne objekty. Tento reflektor možno namontovať na strop aj na stenu a určite sa používa aj v komerčnom sektore.
Vynikajúci výrobok obstaráte tiež na stránkach umiestnený v sekcii bodové svetlá! Zaobstarajte si skvelé kusy z našej kategórie ľahko online. Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelého tovaru od značky Arcchio. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Arcchio Evaro reflektor, zlatý kruh vpredu, 1-pl. od spoločnosti s úžasnou reputáciou Arcchio zaobstaráte tu za skvelú cenu! Cena už od 17,90 EUR.