Adaptér závesná lampa pre koľajnicu Volare, biela

Adaptér závesného svietidla pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Tento plastový adaptér sa vkladá do dvojfázovej koľajnice a umožňuje... viac informácií »
Adaptér závesná lampa pre
Značka: Molto Luce
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Adaptér závesného svietidla pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Tento plastový adaptér sa vkladá do dvojfázovej koľajnice a umožňuje...

Adaptér závesného svietidla pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Tento plastový adaptér sa vkladá do dvojfázovej koľajnice a umožňuje použitie závesných svietidiel v dvojfázovom systéme Volare. – max. nosnosť 5 kg Veľa predávaný produkt Adaptér závesná lampa pre koľajnicu Volare, biela je dostupný bez problémov u nás umiestnený v sekcii koľajnicové svetelné systémy. Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto známej sekcie za rozumné peniaze. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však viac skvelého tovaru od značky Molto Luce. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný tovar Adaptér závesná lampa pre koľajnicu Volare, biela od kvalitnej značky Molto Luce k dispozícii aktuálne v našej ponuke za primerané peniaze. Teraz si môžete kúpiť za 29,90 EUR.