ledkyausporky.sk

LED Solution RGB LED pásik 7,2W/m 12V s krytím IP54 08111

Neodolateľný tovar LED Solution RGB LED pásik 7,2W/m 12V s krytím IP54 08111 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou LED Solution možno zohnať na našich stránkach teraz za najnižšiu cenu! Cenovo vychádza na 5,79 EUR.
EAN: 8594202730916
LED Solution RGB LED pásik 7

Popis produktu

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

RGB LED pásik dokáže vytvoriť akúkoľvek farbu. Farby vznikajú miešaním červenej, zelenej a modrej.

Z výkonu 7,2W/m RGB pásik vyprodukuje až 320lm/m. Hustota LED diód je 30ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik netreba lepiť do hliníkovej lišty, napriek tomu odporúčame tento krok zvážiť. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP54, čo znamená, že je krátkodobo chránený proti striekajúcej vode a prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásika ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásky: dekoratívne osvetlenie vitrín, barov, šuplíkov a políc, osvetlenie nábytku, dekoratívne osvetlenie sadrokartónových podhľadov a nik, osvetlenie schodov, zadnej časti televízie.

Ďalšie parametre: Krytie IP54. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Svetelný tok 320lm/m. Typ LED čipu SMD 5050. Vstupné napätie DC 12V. Vyžarovací uhol 120°. Výkon 7,2W/m. Životnosť až 50 000h. Počet LED 30 LED/m. Deliteľnosť každých 10cm. Maximálna dĺžka zapojenia 5m (10m pri zapojení z oboch koncov). Šírka pásiku 10mm. Výška pásiku 2,6mm. Návin na kotúči 5m. Farba svetla RGB. Teplota chromatičnosti voliteľná. Záruka 3 roky. . . .