Závesná lampa Heimathafen 60 cm biela/čierna

Závesné svietidlo home port - plátenné tienidlo s číslom Upcyklácia je názov metódy, pri ktorej sa z použitých materiálov vytvárajú nové,... viac informácií »
Závesná lampa Heimathafen 60 cm
Značka: lumbono
189,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo home port - plátenné tienidlo s číslom Upcyklácia je názov metódy, pri ktorej sa z použitých materiálov vytvárajú nové,...

Závesné svietidlo home port – plátenné tienidlo s číslom Upcyklácia je názov metódy, pri ktorej sa z použitých materiálov vytvárajú nové, odlišné predmety. Toto opätovné použitie materiálov je udržateľné, zabraňuje vzniku odpadu a vytvára veci, ktoré rozprávajú príbeh materiálu. Napríklad v prípade závesného svietidla Heimathafen je valcovité tienidlo vyrobené z použitej plachty Shellfoot, pričom počet plachiet je na tienidle viditeľný vo fragmentoch. Tienidlo visí z kovového baldachýnu na bielom textilnom kábli. Závesné svietidlo je ideálne na použitie v námornícky zariadených miestnostiach, ale aj v iných interiéroch, kde vnesie nádych námorníckej romantiky – či už v jedálni, v dovolenkovom byte pri mori alebo v jachtárskom klube. Lampy sa vyrábajú v spolupráci so sociálnymi projektmi. Výroba prebieha výlučne v Nemecku a udržateľnosť je prioritou aj pri balení svietidiel. Výrobky sa dodávajú v kartónových škatuliach vyrobených z recyklovaných materiálov a ako výplň sa používa len recyklovaný papier.

Unikátny a obľúbený tovar Závesná lampa Heimathafen 60 cm biela/čierna od známej spoločnosti lumbono je možné kúpiť dnes za výpredajovú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 189,90 EUR.