ledkyausporky.sk

LED Solution Mi-Light MiBoxer SMART ZIGBEE+RF Prijímač 2v1 pre jednofarebné a CCT LED pásiky FUT035ZPLUS

Tento veľmi obľúbený produkt LED Solution Mi-Light MiBoxer SMART ZIGBEE+RF Prijímač 2v1 pre jednofarebné a CCT LED pásiky FUT035ZPLUS od značky so skvelou reputáciou LED Solution ľahko zaobstaráte momentálne na webe v akcii. Vo skvelej akcii za 26,82 EUR.
LED Solution Mi-Light MiBoxer SMART ZIGBEE+RF Prijímač 2v1 pre

Popis produktu

Prijímač a stmievač pre jednofarebné a CCT LED produkty radu Mi-Light / MiBoxer, ktorý komunikuje cez WiFi signál na protokole ZigBee 3.0. Nastavenie voľby pásky sa vykonáva tlačidlom priamo na prijímači. Prijímač môže byť skrytý (za stenou, sadrokartónom alebo v skrini), priamy pohľad ovládača na prijímač nie je nutný.

Prijímač je kompatibilný so všetkými ovládačmi radu Mi-Light podporujúce štandard ZigBee 3.0, ale aj RF 2,4GHz. Pre správne fungovanie cez aplikáciu Amazon Alexa alebo Google Assistant je nutné zakúpiť Mi-Light ZigBee bránu ZB-Box1. Vždy každopádne odporúčame ponechať si balenie a v prípade nespokojnosti alebo nekompatibility s iným Vašim systémom je možné do 14 dní tovar vrátiť.

Osvetlenie týmto prijímačom môžete teda zároveň ovládať:

  • Telefónom alebo tabletom cez aplikáciu TUYA a Miboxer SMART.
  • Hlasové ovládanie cez aplikácie Amazon Alexa alebo Google Assistant pri použití Mi-Light brány ZB-Box1.
  • Ovládačom radu Mi-Light podporujúce štandard ZigBee 3.0 alebo RF 2,4GHz.

Vlastnosti a výhody prijímača Mi-Light:

  • Prijímač pracuje na frekvencii WiFi na protokole ZigBee 3.0, s dosahom až 100m.
  • V prípade zapojenia viacerých prijímačov na jedno diaľkové ovládanie sa prijímače medzi sebou synchronizujú a reagujú spoločne.
  • Pri zapnutí má osvetlenie plynulý nástup a pri vypnutí plynulé zhasnutie.
  • Prijímač si pamätá posledný nastavený stav.
  • Malé rozmery uľahčia uloženie prijímača.
  • Veľké množstvo nastavení cez aplikáciu Miboxer SMART.
  • Kompatibilný so systémom Philips Hue a IKEA TRADFRI.

Na ovládanie viacerých okruhov je nutné použiť jeden prijímač na každý okruh. Na každý prijímač je možné napárovať až 10 rôznych ovládačov radu Mi-Light a tak ovládať z niekoľkých miest.

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30-50 cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr.: (kovových konštrukcií, napätie AC 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Pokiaľ je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač môže byť ukrytý (za stenou, sadrokartónom či v skrini), priamy pohľad ovládača na prijímač nie je nutný.

Ďalšie parametre: Rozmery 74,5 x 36 x 17mm. Vstupné napätie DC 12-24V. Dosah až 100m. Prenosová frekvencia ZigBee 3.0 + RF 2,4GHz. Prúdové zaťaženie 12A (12V 144W, 24V 288W). Kompatibilné aplikácie TUYA, Miboxer SMART. Hlasové ovládanie Amazon Alexa, Google Assistant. . . . . . . . . . . . . .