Lindby Lowie bodové LED svetlo 2-plameňové čierne

Čierne LED stropne bodove svetla bodové svietidlo Lowie s dvoma zdrojmi svetla Lowie je štýlové LED stropne bodove svetla, ktoré má dve LED diódy,... viac informácií »
Lindby Lowie bodové LED svetlo 2-plameňové
Značka: Lindby
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne LED stropne bodove svetla bodové svietidlo Lowie s dvoma zdrojmi svetla Lowie je štýlové LED stropne bodove svetla, ktoré má dve LED diódy,...

Čierne LED stropne bodove svetla bodové svietidlo Lowie s dvoma zdrojmi svetla Lowie je štýlové LED stropne bodove svetla, ktoré má dve LED diódy, ktoré sa môžu rozsvietiť spoločne alebo samostatne. Tieto sa dajú ľahko ovládať pomocou nástenného spínača: – jedno stlačenie: hlavný zdroj svetla v strede – Dvojité stlačenie: LED krúžok – tri lisy: každé dva svetelné zdroje LED stropne bodove svetla bodové svietidlo Lowie je vyrobené z hliníka a je udržiavané v jemnej čiernej farbe, čo znamená, že sa dá ľahko integrovať do zvyšku nábytku a ak ho skombinujete s inými svetlami z jeho série, výsledkom bude súvislý celkový obraz. .

Tento žiadaný výrobok Lindby Lowie bodové LED svetlo 2-plameňové čierne od poprednej značky Lindby jednoducho môžete zaobstarať tady stále výhodne. Akčná cena od 45 EUR.